Biraz derinden

Biraz derinden

Online Sohbet Güzel şeyler hep beklenmedik anlarda olur. Beklemediğim anda başıma gelen lakin güzel olup olmadığına henüz karar veremediğim bir duygusun şimdilerde. İçimin içimden taşması, kalbimin göğüs kafesime dar gelmesi sanırım hep senin yüzünden. Nasıl bir duygu fırtınası yaşatıyorsun ki beni benden alıp, tamamen kendine çevirebiliyorsun. İç sesim kendi dünyasında kendisi ile sohbet ederken, ben adım adım seni kazıyorum aklıma, hafızama..


Gün geceye gebe, gözlerim gözlerine.. Ad konulunca büyüsü bozulur diyorlar ya, adında, anılma da hep mucize bende..
Yokluğun canımı yakar, yanan canım değildir aslında senin evindir bilemezsin.. Aklımla kalbim arasında münakaşada, sanırım kalbim galip gelecek bu iç sesin sohbeti zafer ile bitecek.

Bu içimdeki tarifiydi aslında sohbet odalarının. Şairane girişler hoş gelir kulağıma. Yılların eskitemediği anıların başlangıç noktasına bir saygı duruşuydu belkide bu tarif.

Bazen Alışmak sevmekten daha zor.

Biraz derinden
Biraz derinden

Günler önce can sıkıntısının vermiş olduğu bir fırsatla bilgisayarımda sörf yaparken, sohbet sitelerinde buldum kendimi, eski kullanıcı olmama rağmen ortamların değişmesi bazen insanı yabancı kılabiliyor. Bir merhaba bazen insanı alıp o kadar uzaklara götürüyor ki, farkında olmadan değişik durumlarda bulabiliyorsunuz kendinizi.
Her zaman söylediğim bir şey vardır. İnterneti yada aramızdaki tabir olarak sanal alemi bir amaç değilde araç olarak kullanırsak, zarardan çok faydasını görürüz ki her ne kadar sanal diye bakılsa da, bir yürek atıyor rumuzların arkasında. O yüzden kelimelerimizi özenle seçip, kırmamaya özen göstermeliyiz.

Dostluk, kardeşlik belkide aşk sizleri bekliyor olabilir. Bazı insanlar konuşarak, bazıları ise yazarak kendini en iyi şekilde ifade eder. Bence iyi yazabilen kesimin toplanma noktası sohbet odaları Eskiden, online sohbet esnasında voice almak bile o kadar zordu ki, haftalarca sohbet eder zar zor alırdık. Günümüzde selam veren kutsanıyor İnsanları ortama alıştırmak sanırım buradan geçiyor. Bazen usulca yüreğinize fısıldanan bir kaç sihirli sözcük, bulunduğunuz sohbet sitesini vazgeçilmez kılabiliyor. Çok zamanlarımı biliyorum sabahın kör saati dediğimiz vakitte giriş yapıp, günlerce online olduğumu. Hele ki bayanlar arası bilgi alışverişi başlamış ise, değmeyin keyfe. Yapılan yemekler, içilen kahveler bile ayrı bir tat verir. Bunun yanı sıra sohbete dalıp yaktığımız yemeklerden bahsetmiyorum bile. Bağımlılıktır sohbet odaları. Tutkudur bir yerde. Çoğu kişi bıraktım, bırakacağım dese de belirli bir süre sonra yine, yeniden kendini buralarda bulur.Sohbetimol.net

22 Ekim 2019 - 16:25

admin

41 views

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Trchat

  10 Kasım 2019

  26 views

  Trchat

  TrChat Sitesinin Tek adresi. Bazı zamanlarda çevremizdeki kişiler ile konuşmak...

  ücretsiz arkadaşlık sitesi

  08 Kasım 2019

  28 views

  ücretsiz arkadaşlık sitesi

  geveze sohbet,mobil sohbet,sesli sohbet,sohbet,sohbet odaları,sohbet siteleri,sohbet...

  Sohbette Bu gün

  07 Kasım 2019

  24 views

  Sohbette Bu gün

  Sohbet insan hayatında doğumundan ölümüne devam eden bir ihtiyaçtır....

  Chat Odaları

  03 Kasım 2019

  26 views

  Chat Odaları

  sohbet,sohbet siteleri,mobil sohbet,sohbet odaları ,geveze sohbet,zurna,zurna...


Haydi Sende Sohbetimol.net Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi Sohbetimol.net

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Seviyeli
 • Eglenceli
 • Sohbet Sitesi