Biraz derinden

Biraz derinden

Online Sohbet Güzel şeyler hep beklenmedik anlarda olur. Beklemediğim anda başıma gelen lakin güzel olup olmadığına henüz karar veremediğim bir duygusun şimdilerde. İçimin içimden taşması, kalbimin göğüs kafesime dar gelmesi sanırım hep senin yüzünden. Nasıl bir duygu fırtınası yaşatıyorsun ki beni benden alıp, tamamen kendine çevirebiliyorsun. İç sesim kendi dünyasında kendisi ile sohbet ederken, ben adım adım seni kazıyorum aklıma, hafızama..


Gün geceye gebe, gözlerim gözlerine.. Ad konulunca büyüsü bozulur diyorlar ya, adında, anılma da hep mucize bende..
Yokluğun canımı yakar, yanan canım değildir aslında senin evindir bilemezsin.. Aklımla kalbim arasında münakaşada, sanırım kalbim galip gelecek bu iç sesin sohbeti zafer ile bitecek.

Bu içimdeki tarifiydi aslında sohbet odalarının. Şairane girişler hoş gelir kulağıma. Yılların eskitemediği anıların başlangıç noktasına bir saygı duruşuydu belkide bu tarif.

Bazen Alışmak sevmekten daha zor.

Biraz derinden
Biraz derinden

Günler önce can sıkıntısının vermiş olduğu bir fırsatla bilgisayarımda sörf yaparken, sohbet sitelerinde buldum kendimi, eski kullanıcı olmama rağmen ortamların değişmesi bazen insanı yabancı kılabiliyor. Bir merhaba bazen insanı alıp o kadar uzaklara götürüyor ki, farkında olmadan değişik durumlarda bulabiliyorsunuz kendinizi.
Her zaman söylediğim bir şey vardır. İnterneti yada aramızdaki tabir olarak sanal alemi bir amaç değilde araç olarak kullanırsak, zarardan çok faydasını görürüz ki her ne kadar sanal diye bakılsa da, bir yürek atıyor rumuzların arkasında. O yüzden kelimelerimizi özenle seçip, kırmamaya özen göstermeliyiz.

Dostluk, kardeşlik belkide aşk sizleri bekliyor olabilir. Bazı insanlar konuşarak, bazıları ise yazarak kendini en iyi şekilde ifade eder. Bence iyi yazabilen kesimin toplanma noktası sohbet odaları Eskiden, online sohbet esnasında voice almak bile o kadar zordu ki, haftalarca sohbet eder zar zor alırdık. Günümüzde selam veren kutsanıyor İnsanları ortama alıştırmak sanırım buradan geçiyor. Bazen usulca yüreğinize fısıldanan bir kaç sihirli sözcük, bulunduğunuz sohbet sitesini vazgeçilmez kılabiliyor. Çok zamanlarımı biliyorum sabahın kör saati dediğimiz vakitte giriş yapıp, günlerce online olduğumu. Hele ki bayanlar arası bilgi alışverişi başlamış ise, değmeyin keyfe. Yapılan yemekler, içilen kahveler bile ayrı bir tat verir. Bunun yanı sıra sohbete dalıp yaktığımız yemeklerden bahsetmiyorum bile. Bağımlılıktır sohbet odaları. Tutkudur bir yerde. Çoğu kişi bıraktım, bırakacağım dese de belirli bir süre sonra yine, yeniden kendini buralarda bulur.Sohbetimol.net

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
543 views okuma
22 Ekim, 2019
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


sohbet mobil sohbet sohbet siteleri